A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek minket a lehet legjobb szolgáltatások nyújtásában. Az OK megnyomásával elfogadod a cookie kezelés szabályait.

XII. Országos Shotokan Sárvár Kupa

A Soproni Rendészeti Sportegyesület Önvédelmi Szakosztályának Shotokan karatésai 2013. március 9-én Sárváron jártak a XII. Sárvár Kupa Országos Bajnokságon, amelyet az egyik legnagyobb magyar karate szövetség, a JKA Magyarország szervezett.

A versenyre 23 egyesület érkezett az ország egész területéről közel 200 versenyzővel. Egyesületünknek ez egy felkészülési állomás volt az április SKI Országos Bajnokság előtt. Szűkített kerettel érkeztünk és rengeteg tapasztalattal és jó pár éremmel gazdagodtunk.

Iskolánkból az alábbi diákok értek el helyezést:

Róth Máté 1/A osztály 6-7 évesek Kihon Ippon Kumite 2. helyezés
Eőry Viktória 4/A osztály 10-11 évesek Kata 2.helyezés

Gáncs Dávid 3/D osztály 8-9 évesek Kihon Ippon Kumite 3. helyezés
Szerelem Nikolett 4/A osztály 10-11 évesek Kihon Ippon Kumite 3.helyezés

Róth Máté 1/A osztály 6-7 évesek Kata 4.helyezés
Gáncs Adrienn 5/A osztály 10-11 évesek haladó Kata 5-8. helyezés

 

Képek az eseményről: